2021 de Vizyona girecek 15 muhteşem Film

2021 yılında vizyona girecek olan filmleri sizler için derledik. Bu filmler içinde yıllardır beklenenlerden tutunda Covid-19 nedeniyle vizyonu ertelenen filmlere kadar iznlenmesi gereken bütün güzel eserleri derledik.

1.The Hitman’s Wife’s Bodyguard – 2021

Aksiyon ve komedi türünde olan filmin başrollerinde Salma Hayek, yan Reynolds ve Samuel L. Jackson yer alıyor. Serinin ikinci filminde Bodyguard Michael Bryce ve korunan Darius Kincaid etrafında dönen ilk filmin aksine bu kez gözler Salma Hayek’in canlandırdığı Sonia Kincaid karakterine çevriliyor.

2.Escape Room 2 – 1 Ocak 2021 

2019 yapımı Ölümcül Labirent filminin devam halkası olan Escape Room 2’nin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Adam Robitel oturuyor. Filmin kadrosunda Taylor Russell, Logan Miller, Indya Moore, Isabelle Fuhrman, Holland Roden, Thomas Cocquerel gibi isimler yer alıyor. Serinin ilk filmi, kaçış odasından kurtulmaya çalışan altı yabancının hikayesini konu ediyordu.

 

3. Minions: The Rise of Gru

Despicable Me serisi ile tanıdığımız Minyonlar, solo filmi ile 2015’te karşımıza çıkmıştı. Dünya çapında çok fazla sevilen serinin 2. filmi Temmuz 2021’de vizyona girecek.

 

4-Avatar 2

12 yıl aradan sonra Avatar’ın devam filmi çekiliyor. Avatar 2’nin 2021 Aralık ayında vizyona girmesi planlanıyor. İlk filmde olduğu gibi yazar ve yönetmen koltuğunda James Cameron oturacak.

 

5-The Matrix 4

18 yıl aradan sonra Matrix efsanesinin 4. filmi 2021 Mayıs ayında seyirci ile buluşması bekleniyor. Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yeniden başrolde yer alacak.

 

 6-The Batman

Bruce Wayne karakterine Robert Pattison’un hayat vereceği The Batman filminin yönetmen koltuğunda Matt Reeves oturacak. Christian

 

7-Mission: Impossible 7

Ethan Hunt karakterini canlandıran Tom Cruise yine başrolde yer alıyor. Christopher McQuarrie önceki filmde olduğu gibi bu filmde de yönetmen koltuğunda oturacak. Yılların efsanesi yeni filmi ile Kasım 2021’de seyirci ile buluşacak.

8-Jurassic World: Dominion

Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’ın  başrollerinde yer aldığı serinin 3. filmi Jurassic World: Dominion Haziran 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

9-Fast & Furious 9

COVID-19 salgını sinema sektörünü de etkiledi. Normal şartlarda Mayıs 2020 olarak belirlenen vizyon tarihi açıklanan karar ile Nisan 2021 tarihine ertelendi.

10-Space Jam: A New Legacy

İlk filmin üzerinden geçen 25 yılın ardından devam filmi Space Jam: A New Legacy 2021’in Temmuz ayında seyirci ile buluşması bekleniyor. NBA efsanesi Michael Jordan’ın ardından bu kez filmde LeBron James yer alıyor.

Bale’in başarılı performansından sonra Robert Pattison’un bu filmde göstereceği performans oldukça merak konusu olacak.

 

11-Eternals – 12 Şubat 2021

Angelina Jolie, Richard Madden gibi önemli isimlerin kadrosunda bulunduğu Eternals, Marvel’da yepyeni bir dönemi açacak.

 

12-Canavarlar Ligi – 29 Ocak 2021

Hamish Grieve’in yönettiği ve Ben Schwartz, Will Arnett, Geraldine Viswanathan ile Terry Crews’in seslendirdiği animasyon filmi, canavar güreşinin dünya çapında bir spor, canavarların da süper star sporcular olduğu bir dünyada genç Winnie, sevimli bir canavara, şampiyonluk yolunda koçluk yaparak babasının izinden gitmeye çalışmasının hikayesini anlatıyor.

13-Chaos Walking – 23 Ocak 2021

Doug Liman’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin kadrosunda Daisy Ridley, Tom Holland ve  Demian Bichir yer alıyor. Aksiyon ve bilim kurgu türündeki filmde Todd Hewit ve Viola Yeni Dünya gezegenini öldürücü virüsten kurtarmak için beraber ilerleyeceklerdir.

 

14-355 

Başrolünde Jessica Chastain, Marion Cotillard, Penelope Cruz, Diane Kruger, Lupita Nyong’o ve Bingbing Fan’in yer aldığı Simon Kinberg imzalı “355”, uluslararası ajanların maceralarını konu edinen bir ajan filmi. Hükümet tarafından kontrol edilen uluslararası kadın ajanları takip eden hikayede, ajanlar tüm dünyayı  kaosa sürükleyecek olan ölümcül bir silahın peşine düşerler.

 

15-Mortal Kombat 

1995 tarihli ve ülkemizde Ölümcül Savaş adıyla seyircisiyle buluşan Mortal Kombat filminin çevrimi olan yapımın yönetmen koltuğunda Simon McQuoid oturuyor.

 

Sıradaki içerik:

2021 de Vizyona girecek 15 muhteşem Film

%d blogcu bunu beğendi: