ÇOCUKLAR BU KİTABI SEVDİ

Yazım dünyasının en zor dallarından biri de Çocuk kitaplarıdır.Çocukların dünyasını anlamak,onların hayal dünyasını zenginleştirmek kolay değildir.
Onların dünyasın anlamak ve dünyalarının gelişimine katkı sağlayacak eserler yazmak belli bir birikim ve eğitim gerektiriyor.
Çocuk kitapları pedegolojik olarak eğitimli yazarlar için kaçınılmaz bir daldır.Diğer dallara oranla daha avantajlı diyebilirim.
Çocuklara yönelik Kaleme aldığım ”YOLCULUK ZAMANI ” hikaye kitabı çok kısa sürede büyük beğeni aldı.Bu beğeni Kitabın Yazarı olarak büyük mutluluk yaşatmıştır.Kitabın yazımı biterken Çocuklar bu kitabı sevecek demiştim ve öylede oldu.Anlatılmaz bir duygu.

Yolculuk Zamanı Hikaye kitabımız da Zaman ötesi yolculuğa çıkan iki arkadaşın başından gecen macera dolu bir serüveni konu almaktadır.Bu hikayeyi okuyan çocuklar kendilerini bir zaman yolculuğu içinde bulacaktır.Kitap otuz iki sayfa olup çocuklar sıkılmadan bir solukta okuyacağı bir hikaye kitabı.

Kitap İngilizce çevirisi bitme aşamasında olup 2021 yılı içinde İngilizce olarak raflarda yerini alacaktır.2021 yıllı için de Arapça çevirisi de yapılacaktır.

Sıradaki içerik:

ÇOCUKLAR BU KİTABI SEVDİ

%d blogcu bunu beğendi: