Yıl Başı

photo of fireworks display

 

“Mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile kocaman bir yılı daha geride bırakarak; Yeni ümitlerle dolu olacağı taptaze ve canlı bir yıla merhaba diyoruz.

Geçmişten  günümüze, Halk aydınlanması için emek harcayan, mücadele eden tüm fikir emekçilerine yeni yılda sağlıklı bir şekilde sanatlarını icra etmelerini; güçlü, bilinçli ve sağlıklı bir ülke için gerekli tüm çalışmalara hizmet eden ve ülkemizi  güzelleştirmek adına bütün hizmetleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmek adına çabalayan tüm kardeşlerimin yeni yılını kutlarım. İnanıyorum ki biz birlik beraberlik içinde olduğumuz müddetçe Ülkemiz güzelleşecek, değişecek, yenilenecektir.

Bütün bu güzel duygular ile yaşanılacak her yeni anın yaşanmadan önce yeni beklentileri, yeni umutları, iyimserliği beraberinde getirmeyi; 2021 yılında ülkemizde pandemi belasından kurtulmuş,  sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı ,  huzur ve güvenin tesis edildiği, içinde yaşanılan zamanın en ince ayrıntılarıyla faydalı bir şekilde yaşanıldığı, hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum.”

Recep Fırat / Araştırmacı Halk Yazarı

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yıl Başı

%d blogcu bunu beğendi: