Yazar/ilişki ve evlilik danışmanı Bedia Öcal Kimdir?

25 Kasım 1983 Bursa Orhangazi doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Orhangazi’de tamamladım. Devamında Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler bölümünü bitirdim. Lise yıllarımdan beri devam ettiğim konservatuar eğitimimi Türk Sanat Müziği üzerine tamamladım. Meslek hayatıma 2010-2019 yılları arasında bankacılık yaparak devam ettim. Şimdilerde ise ailemle Bursa’da yaşamakta, ilişki ve evlilik danışmanlığı yapmaktayım.

Bir insan bir insanı ne kadar anlayabilir? Peki bir yazar karakterinin kalemini eline alıp ne kadar gerçekçi yazabilir? Bu soruların cevabını bulmak, hikâyenin kalbinin attığı yeri bulmak demektir.
Seven insan ne kadar bekler? Bir saat mi, yoksa bir gün mü, peki ya bir ay? Görmeden, sesini duymadan, kokusunu içine çekmeden bir insan ne kadar bekler? Beklemek sekiz harf ama yedi yıl eder. Belki bir ömür bile devam eder. Sevdiğini herkesten koruyup kendinden koruyamayan bir adamla, sevdiğinden haber alamadığında “başka birinin yanındadır” yerine “başına bir şey mi geldi” diyen kadının hikâyesi… Hayatın onlar için söylemesi gereken sözleri, yazması gereken kaderleri vardı. Belki de yazarın kalemi kadere yeni yollar vadedecektir…

Bedi Öcal’ın Kitaplarına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Sıradaki içerik:

Yazar/ilişki ve evlilik danışmanı Bedia Öcal Kimdir?

%d blogcu bunu beğendi: