Dayı: Bir Adamın Hikayesi Şanlıurfa Galası

Dayı : Bir Adamın Hikayesi Senarsiti ve oyuncusun olan Ufuk Bayraktar Ekip arkadaşlarıyla birlikte Şanlıurfa’da filmin galasını gerçekleştirdi.

DAYI: BİR ADAMIN HİKAYESİ FİLMİNİN KONUSU

Adil ve sevilen bir kabadayının hayat hikâyesini konu alan Dayı filminde; cesareti, merhameti ve adalet duygusu daha küçük yaştayken içine yerleşmiş olan kahramanımızın köydeki haylazlıklarından bıkmış olan ailesi, onu çalışması için İstanbul’da kahvehanecilik yapan köylüleri Seyfi’nin yanına gönderir. İstanbul’a gelmesiyle kahramanımız çeşitli olaylar silsilesiyle karşılaşarak kabadayılar alemine girecek ve alemdeki zirveye yükseliş hikayesi başlamış olacaktır.

DAYI BİR ADAMIN HİKAYESİ FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Ezel dizisinde canlandırdığı Ramiz Karaeski’nin gençliği ile milyonların gönlüne taht kuran Ufuk Bayraktar, ‘Dayı’ filmiyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Seni Seviyorum Adamım filminin başrolü Gizem Karaca ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Turgut Tunçalp de bu filmde yer alacak.

Filmde ayrıca Ahmet Varlı, Beste Bereket, Timur Ölkebaş, Ümit Çırak, Banu Fotocan, Murat Akkoyunlu, Cem Kurtoğlu gibi bilindik isimlerde yer alacak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Dayı: Bir Adamın Hikayesi Şanlıurfa Galası

%d blogcu bunu beğendi: