Yazar Gül Kaçar Öğrencilerle Buluştu

“saklı cümleler” benim ilk şiir kitabım ve şu hayatta anlayıp da anlatabileceğim her şey şiire dairdir. Bu kitap bu güne kadar yoğun duygularla besleyip büyüttüğüm bir ağaçtır.
Her dalında ayrı çiçekler açan, her dalında ayrı meyveler barındıran.
Her bir şiirimin ayrı tatta olduğunu umarak sizin beğeninize sunuyorum. Kimi acı kimi tatlı kimi biraz acımtırak. Dilimin döndüğünce, gönül gücümün yettiğince bir şeyler yazdım.


Kitabı hazırlarken her bir şiirin heyecanını buram buram yaşadım. Büyük bir ilgiyle karşılaştık Kitapların daha fazla okunması gerektiğini düşünüyorum.


Bugün gençlerle buluşmak beni çok etkiledi. Şanlıurfa canlı bir kültürel yaşama sahip bir şehir sizler gibi pırıl pırıl gençlere çok ihtiyacımız var gözlerinizde ki ışık bizlere umut veriyor bir kitap bir çocuk bir gelecek demek o yüzden gençlere yönelik çalışmalar yapıyorum elimden geldiğince “Çok güzel bir imza günü ve söyleşi etkinliğinin akabinde Edebiyatın başkentinde siz bir birinden değerli gençlerle bir araya gelmek biz yazarlar için mutluluk verici. gençlerimizle harika bir programı geride bıraktık. Ümit ediyorum ki nice yüreğe dokunduk ve nice yüreğin istikballerini yönlendirecek meselere imza attık. Harikaydınız yüreği güzel gençlerimiz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yazar Gül Kaçar Öğrencilerle Buluştu