Neşet Bozkurt’tan yeni kitap: Doktor Dex Gelenler

Yayınlanmış 7 kitabı bugüne kadar milyonlara ulaştı. Mart 2019 da Deep serisi ile gerçek bilgilerin ışığında küresel güçleri kaleme alan yazar birçok yanlış bilgiyi tarihin tozlu raflarına gömdü.

“KİTAPLARI GERÇEK HAYATTAN BİR KESİT OLARAK GÖRÜN”

Birçok hayalî bilgilerle kafa karışıklığına yol açan komplo teorisi üretenlere karşıt gerçek bilgi ve belgelerle insanlığa hizmet eden bu seriye devam edeceğini açıkladı.

Serinin İlk Kitabı “Doktor Dex: Ölümcül Sır”

…dini temellere dayanan her şey insanoğlunu etkiler.
Dinini bilmeyen her insan hipnotize edilmek için en büyük hedeftir.
Doktor Dex; NASA’nın ve Armageddon’un Yedi bin yıllık gizemi ile dünyayı örümcek ağı gibi saran kirli örgütleri deşifre ediyor. Tanrı katillerine karşı verilen amansız savaş ve Deccal’a duyulan tarifi imkânsız nefret…

Sırlar bir bir deşifre olurken Dex ilahi gücün varlığını daha çok hissediyordu. Yapılan her seçim büyük felaketlere gebe zaman tükeniyor!
Kutsal kitaplar ışığında yeryüzünü saran şeytani güçlerle akıl almaz bir savaş

ONUN MERKEZİNDE İNSAN VAR

Doğanın temelinde insan insanın temelin de ise yer yüzünü karanlık ağlarla saran şebekeler var.

Doktor Dex: Gelenler

Yeryüzünü kirletenler kötü insanlar değil kötülük karşısında sessizleşen insanlıktır.Doktor Dex insanlık tarihinin en kara dosyalarına ulaşmak için ölüme koşuyor. Dünya’nın her köşesine uzanan Tanrı katilleri ve Tanrı’nın evlatları arasında verilen amansız savaş. Soğuk gecelerkaranlığı fırsat bilen suç çeteleri ve tek dayanağı ilahi adalet… Dünya’nın sonunu yaklaştıran kıyamet hazırlıklarına kim dur diyecek! Doktor Dex zamanın ilahi yumruğu… Ölümün sadece başlangıç olduğu bir dünyaya hazır olun…
Ya Tanrı ölmenizi istemiyorsa!

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Neşet Bozkurt’tan yeni kitap: Doktor Dex Gelenler

%d blogcu bunu beğendi: