SİNEHANE & LACİVERT SENARYO YARIŞMASI BAŞLIYOR

Eskiler hikayemi anlatsam roman olur derdi, şimdilerde anlatsam film olur’a dönüştü. Siz, benim anlatacağım hikayeler film olur diyenlerdenseniz senaryonuzu yazın, bize gönderin. 

Baba Parası, Aman Reis Duymasın gibi popüler filmlerin yanında Bağlılık Aslı, Bağlılık Hasan gibi Türkiye’yi akademi ödülleri ve uluslararası festivallerde temsil eden filmlerin yapımcısı olan Sinehane ve her sayısıyla düşünce dünyamıza yeni tartışma konuları armağan eden yaşam kültürü dergisi Lacivert iş birliğiyle 1. düzenlenecek olan Sinehane&Lacivert senaryo yarışması başlıyor.

Yarışmamız, ilk senaryosunu yazacak senarist adaylarına maddi ve manevi destek sunarken, senaryo alanında kendini geliştirmiş senaristlere de filmlerinin çekilmesi imkânını verecek. Bu sene ilkini düzenlediğimiz senaryo yarışmamız, sonraki yıllarda da gelenekselleşecek ve senaristlerin yolculuğunda önemli bir misyon üstlenecektir.

Sinehane, ilk 3’e giren senaryoların prodüksiyonunu gerçekleştirerek yeni yetenekleri ve orijinal hikayeleri sinema dünyamıza kazandıracaktır.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru formuna web sitemizden ulaşabilirsiniz;

Başvuru için tıklayınız

Ödül:

  1. Senaryo: 200.000 TL
  2. Senaryo: 150.000 TL
  3. Senaryo: 100.000 TL
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

SİNEHANE & LACİVERT SENARYO YARIŞMASI BAŞLIYOR

%d blogcu bunu beğendi: