Senaryoları tamamen gerçek hikayelere dayanan Diziler

Dirty JohnHer sezon farklı bir hikayeyi konu edinen Dirty John, saplantılı tutkuların ne derece korkutucu olabileceğini gözler önüne seriyor. Yaşanan olayların gerçek olması da sizi bir hayli derinden etkileyecek!

Mindhunter1970’lerin sonunda iki FBI ajanı, cinayet psikolojisini araştırarak ve tamamıyla gerçek canilerle endişe verici bir yakınlık kurarak suç biliminde yeni ufuklar açar.

A ConfessionKaybolan bir genç kızı arayan bir dedektifin kızı bulmak uğruna sarf ettiği çabaları, yaşadıkları zorlukları gözler önüne seren bu dizi sizlere adalet kavramını sorgulatabilir.

White House Farm

6 bölümlük mini dizimiz White House Farm, çiftlik evinde öldürülen 5 kişinin cinayet soruşturmasını ele alıyor.

Genius

Tarihte iz bırakan isimlerin yaşadıkları dönemde çektiği sıkıntıları, başarı merdivenlerini adım adım tırmanışlarını muhteşem olay örgüsüyle ve kurgusuyla yansıtan dizi, izlemeniz gereken önemli yapımlardan biri.

Our Boys İsrail-Gazze çatışmasının iç yüzünü sarsıcı bir şekilde ekranlara getiren Our Boys dizisi, konuyu büyük bir ustalıkla işleyerek sizlerle buluşuyor.

The Crown

I. Elizabeth’in adım adım yükselişi ve bu uğurda yaşadığı zorlukları muhteşem bir kadro ve olay örgüsüyle bizlere aktaran The Crown, Buckingham Sarayı’nın kapılarını sizlere aralıyor.

Orange is the New Black

Konforlu hayatının geçmişte işlediği bir suç yüzünden sona ermesiyle kendini hapishanede bulan Piper’in hikayesini anlatan Orange is the New Black, sizleri hapishanelerin farklı yaşayışlarıyla buluşturuyor.

Waco

1993 yılında gerçek bir olaydan ekranlara aktarılan Waco, isminden de anlaşılacağı üzere Texas’taki Waco kuşatmasını nefes kesecek sahnelerle ekranlarınıza getiriyor.

Trust

Ünlü petrol zengini Paul Getty’nin torunu tarafınan kaçırılmasıyla gelişen olayları ekranlarınıza aktarıyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Senaryoları tamamen gerçek hikayelere dayanan Diziler

%d blogcu bunu beğendi: