Yalı Çapkını ve Çöp Adam’ın esin kaynağı Gülseren Budayıcıoğlu ile söyleşi

Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) usta yazarları okurlarıyla buluşturmaya devam ediyor. CKM’nin aralık programının bu haftaki konuğu psikiyatr, yazar ve sunucu Dr. Gülseren Budayıcıoğlu olacak.

Pek çok konuda eserler vermiş Budayıcıoğlu, son yıllarda çıkardığı kitaplarla televizyonda İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız, Yalı Çapkını, Çöp Adam, Terzi, Kral Kaybederse ve Kardeş dizilerine ilham kaynağı oldu.

Yazar Doğan Kitap’tan çıkan Kırmızı Pelerin adlı kitabı üzerinden 17 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’te CKM’de yapacağı söyleşide okurlarıyla buluşacak. Söyleşinin ardından Budayıcıoğlu çocuklukta yaşanan bir tacizin, bu tacizin koyu gölgesinde geçen yılların, yalnızlığın, kimsesizliğin ve her şey bitti derken açılan yeni kapıların dokunaklı hikayesini anlattığı kitabı Kırmızı Pelerin’i Kadıköy Belediyesi Kültür Yayınları Kitabevi’nde okurları için imzalayacak.

17 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’te CKM Büyük Salon’da gerçekleşecek Gülseren Budayıcıoğlu: Kırmızı Pelerin söyleşisi ve imza gününe katılım ücretsiz olacak.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Yalı Çapkını ve Çöp Adam’ın esin kaynağı Gülseren Budayıcıoğlu ile söyleşi

%d blogcu bunu beğendi: