‘Squid Game’ 2. Sezon: Yeni Oyuncular ve Şimdiye Kadar Bildiklerimiz Açıklandı

Dünya çapında fenomen, Squid Game, Netflix’te ikinci sezonu için geri dönüyor. Ancak, dizinin geri dönüşünü görmek için en az Sonbahar veya Noel 2024’e kadar bekleyeceğiz. Çekimlerin Temmuz 2023’te başlayacağı ve en az on ay sürmesi bekleniyor. Whakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi ele alacağız Kalamar Oyunu Neler olacağı, oyuncularla ilgili haberler, prodüksiyon güncellemeleri ve Netflix çıkış tarihi dahil olmak üzere 2. sezon Netflix’te.

Hwang Dong-hyuk’un yazıp yönettiği, Kalamar Oyunu Güney Kore yapımı bir Netflix Orijinal gerilim dizisidir ve o zamandan beri ülkede gördüğümüz en popüler yapımlardan biridir. Krallık Ve Üzerinize Düşen Çarpışma.

Dizi, Kore filmlerine ve televizyon programlarına yüz milyonlarca dolar yatırılan Netflix’in Güney Kore’deki artan yatırımına bir övgüdür.

Netflix yenilendi mi Squid Game ikinci sezon için mi?

bunu tahmin ettik Squid Game popüler olacaktı ama kesinlikle K-Dramanın şu anda olduğu gibi dünya çapında bir fenomen olmasını beklemiyorduk. Yüz milyonları aşan bir kitleye sahip olmak, Kalamar Oyunu resmi olarak Netflix’in şimdiye kadarki en başarılı Orijinali.

Doğal olarak, dizi bu kadar başarılı olduğu için geleceği hakkında birçok spekülasyon yapıldı. Netflix’in diziye ikinci sezon için yeşil ışık yakmış olması dünyanın en büyük sırrıydı.

Şovun başarısının ardından birçok kişi dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk’a ulaştı. Squid Game düşüncelerini paylaşmaktan çekinmediği. Dong-hyuk, Variety’ye ne kadar mutlu olduğunu açıkladı Şovun başarısıyla birlikte oldu, ancak diziyi yapma sürecinin ne kadar uzun ve stresli olduğu sayesinde, onu doğrudan projeye geri dönmekten alıkoydu.

Ancak Dong-hyuk’un kafasında 2. sezon için planlanmış temel bir hikayesi olduğunu açıkladığı için çarklar dönmeye başladı. AP Haberleri bildirildi Neuehouse Hollywood’da özel bir gösterim için kırmızı halı etkinliğinde Hwang Dong-hyuk 2. sezonun bir gün olacağını söyledi;

İkinci sezon için temel bir hikayem var, hepsi kafamda ve şu anda beyin fırtınası aşamasındayım. Bir gün olacak, ama size detayları söyleyemediğim zamanlara gelince.

İçinde Ocak 2022 Netflix içerik sorumlusu Ted Sarandos, dizinin ikinci sezonunun yayınlanacağını doğruladı. Squid Game yolda.

Squid Game üçüncü bir sezon almak için?

bir Korea Times ile röportajHwang Dong-hyuk, Netflix ile ikinci ve üçüncü sezon için görüşmelerde olduğunu açıkladı.

Netflix ile hem 2. Sezon hem de 3. Sezon için görüşmeler yapıyorum. Yakın zamanda bir sonuca varabiliriz.

Hwang Dong-hyuk’un ikinci sezon için seriye geri dönmesi konusundaki ilk isteksizliği göz önüne alındığında, bu son derece şaşırtıcı bir haber. Bununla birlikte, hikayenin bundan sonra nereye gidebileceğine dair fikirler, Koreli film yapımcısının yaratıcı beynini aydınlatıyor olmalı.

Dünya çapında bir fenomen

ezici başarısı göz önüne alındığında, Kalamar Oyunu, ikinci sezon yenilemesi almasına şaşırmadık. Kalamar Oyunu 94 ülkenin ilk 10 listesinde trend oldu dünya çapında 83 ülkeden toplam 80 ülke gördü Kalamar Oyunu gıpta ile bakılan bir numaralı noktaya oturun.

Oyuncu Lee Jung Jae ve yönetmen Hwang Dong Hyuk’a Emmy ödülü verildi

Ne bekleyebiliriz ki Kalamar Oyunu 2. Sezon?

Frontman kusurları mı?

Oyunun Frontman’ının kimliğinin gizemi, kayıp erkek kardeşini arayan Dedektif Hwang Joon Ho için dramatik ve trajik bir ifşaya yol açar. Oyunlarla ilgili kanıtlarından herhangi birini polise geri gönderemeyen Hwang Joon Ho, kimliğinin Joon Ho’nun kayıp kardeşi Hwang In Ho olduğunu açıklayan Öncü ile karşı karşıya geldi. Kardeşiyle işbirliği yapmayı reddeden In-Ho’nun Joon Ho’yu vurmaktan başka çaresi kalmadı, bu da küçük kardeşinin uçurumdan düşmesine neden oldu.

In-Ho, kardeşini vurmak gibi trajik bir karar verdi – Copyright. Siren Resimleri A.Ş.

Eylemleriyle sarsılan In Ho, kardeşine yaptıklarının peşini bırakmaz ve bu, sonraki oyunlarda büyük yankılara yol açabilir.

Oyunların Öncüsü olarak In Ho, VIP’lere karşı gelirse tüm operasyonu sabote etmek için stratejik bir konuma sahiptir.

Joon Ho’nun düşüşünden sağ çıkma şansı da var. Kalamar Oyunu ekran dışında öldüklerine inanılan ama gerçekte hiç ölmemiş karakterlerden oluşan bir TV grubunu konu alıyor.

Gi-Hon Oyunlara Sızıyor/Sabotaj mı Yapıyor?

Oyunlarda geçirdiği zamandan korkan Gi-Hon, iyileşme yolundaydı ve sonunda hayatına devam etmeye başlamıştı. Ancak Gi-Hon’u dehşet içinde, kendisini işe alan aynı oyun satıcısının yeni bir potansiyel oyun adayı almaya çalıştığına tanık oldu.

Oyunu toplayan kişiyle yüzleşemedi, ancak kartı yeni adaydan almayı başardı. Gi-Hon karttaki numarayı arayarak Öncü ile bir kez daha konuştu ve hala organizasyon tarafından izlendiğini doğruladı. Onu kızını görmeye götürecek uçağa binmeyi reddeden Gi-Hon, bunun yerine sorumlulardan intikam almak için çıktığını ağır bir şekilde ima ederek ayrılır.

Gi-Hon, oyunların sorumlularından intikam almak için gereken paraya ve motivasyona sahiptir. Teknik olarak, birkaç on yıl öncesine dayanan oyunların daha önce kazananları olduğu için hayatta kalan tek kişi Gi-Hon değil. Kendisi gibi düşünen kurbanlar bulabilirse, birlikte paralarını bir araya getirebilir ve oyunların oynandığı yere sızmanın bir yolunu bulabilirler.

VIP’lerin Kimliği Açıklandı mı?

Şimdiye kadar sadece oyunun VIP’lerinden birinin yüzünün açığa çıktığını gördük, bu da neredeyse Joon Ho’nun anakaraya kanıt toplamasına yol açıyordu.

VIP’lerin desteği olmadan oyunlar mümkün olmazdı, yani eğer onlar yıkılabilirse oyunlar da öyle olur. Gi-Hun, oyunların kendisi ve zengin arkadaşları için bir tür gerçeklerden kaçış olduğunu ortaya çıkaran Il Nam sayesinde VIP’lerin varlığından haberdar olur. Gi-Hun, Il Nam’ın kiminle iş yaptığını anlayabilirse, Gi-Hun onları hedef alabilir.

Oyuncu kadrosu kim Squid Game 2. Sezon?

Lee Jung Jae, kim Emmy ödülü kazandı ilk sezondaki performansından dolayı Squid Game, Seong Gi Hoon rolünü yeniden canlandırmak için geri dönecek. Yabancı dildeki bir diziden bir dramada en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanan ilk kişi olduğu için Emmy galibiyeti tarih yazıyordu.

Lee Byung Hun, Hwang In-ho, namı diğer Ön Adam rolünü yeniden canlandırmak için geri dönecek. En son lisanslı Netflix Orijinal dizisinde rol almıştır. Blues’umuz.

Daha çelişkili bir Frontman görecek miyiz? Squid Game 2. Sezon?

Gong Yoo’nun Satıcı rolünü yeniden canlandırması da listelendi, ancak rolün ne kadar büyük olduğu henüz resmi olarak onaylanmadı. Kendi başına harika bir oyuncu, kesinlikle Gong Yoo’yu dizide daha çok görmek isteriz. 

Gong Yoo, “Satıcı” rolünü yeniden canlandırmak için geri dönüyor olabilir

Akış hizmeti, Netflix’in TUDUM etkinliğinde dizinin yeni oyuncu kadrosunu duyurdu.

Duyuru, Wi Ha Joon’un Öncü’nün kardeşi Hwang Jun Ho olarak geri döndüğünü doğruluyor.

Bir sonraki Squid Game’in yeni oyuncu kadrosu ve oyuncuları da açıklandı; Yim Si Wan, Kang H Neul, Park Sung Hoon ve Yang Dong Geun.

Yim Si Wan, Netflix için uluslararası lisanslı iki K-dizisinde rol aldı; Otuz dokuzVe A doğru koş.

Resim: Otuz Dokuzdaki Yim Si Wan

Kang Ha Neul yalnızca bir Netflix dizisinde rol aldı Kamelya Çiçek Açtığında. Son zamanlarda K-dizilerinde rol aldı. Perde çağrısı Ve İçeriden.

Resim: Kang Ha Neul, Perde Çağrısında

Park Sung Hoon, dizinin her iki bölümünde de rol aldı. Zafer Jeon Jae Joon olarak. Netflix dışında, şu dizilerdeki rolleriyle tanınır: Joseon ExorcistyüzüğePsikopat Günlüğüve Adalet.

Resim: The Glory’deki Park Sung Hoon

Yang Dong Geun, filmde yalnızca yardımcı bir rolde rol aldı. Yaksha Acımasız OperasyonlarBununla birlikte, Netflix’in yakında çıkacak olan ikinci sezonunda da rol almaya hazırlanıyor. cehennemlik.

 2. Sezon?

Ilgan Spor ile yapılan röportaj sayesinde, Squid Game aktör Lee Jung Jae, ikinci sezonun çekimlerinin ne zaman başlayacağını açıkladı.

Her neyse, ‘Squid Game 2’nin çekimleri yaz aylarında başlayacak ve çekimler muhtemelen yaklaşık 10 ay sürecek. 1. sezon üzerinde de yaklaşık 10 aydır çalışıyorduk ama bu, COVID-19’un neden olduğu gecikmelerle oldu. Ancak 2. sezonun ölçek olarak daha büyük olacağı düşünüldüğünde, muhtemelen tamamlanması daha uzun sürecektir.

On aylık çekim, prodüksiyonu 2024 İlkbaharına taşıyacak.

Naver bunu bildiriyor senaryo okuma planlandı 23 Haziran için ve çekimler Temmuz’da başlayacak. Güney Kore’den birçok tanınmış aktör ve aktrisin katıldığı kamera arkası “büyük ölçekli” seçmeler de yapıldı.


Ne zaman görmeyi bekleyebiliriz? Squid Game Netflix’te 2. sezon?

Biz zaten bir süredir biliniyor Beklenti, Squid Game 2. sezon için 2024 çıkış tarihidir.

Çekimlerin 2023 Yazında başlamasından itibaren on ay sürmesi beklenirken, 2. sezonun 2024’ün ilk yarısında yayınlanması imkansız. Plan, dizinin 2024’te hala Netflix’te yer almasıysa, dizi yılın en büyük Noel yayını olabilir.


ikinci sezonunu görmek istermisin Kalamar Oyunu Netflix’te mi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

‘Squid Game’ 2. Sezon: Yeni Oyuncular ve Şimdiye Kadar Bildiklerimiz Açıklandı

%d blogcu bunu beğendi: